Ühe lõpp on teine uus algus

Algus / Uudised / Ühe lõpp on teine uus algus
Ühe lõpp on teine uus algus

Reede hommik tundub nii eriline…Midagi põnevat on juhtumas. Muidu on lasteaiapäev nagu ikka, kuid mõnele lapsele, mitte just nii tavaline.

Mesilaste rühmas on saginat ja toimetamist ning suminat. Nimelt neile tuli külla mesilane, kes kaotas oma mesitaru ja ei leia seda üksi ülesse ning palub lapsed omale appi. Mesilaste rühma lapsed on väga targad ja nutikad ja kõiki oma teadmisi appi võttes, leiavadki tee taruni ja aitavad nii mesilast. See näitab aga seda, et 5 tublit ja nutikat last on aeg kooli saata.

Kell 15.00 algabki päeva pidulikum osa, kus meie majas saavad nad oma kõige tähtsama dokumendi- lasteaia lõputunnistuse. Iga lõpetaja oma perega võetakse vastu suure pidulikkusega ja tähelepanu on ainult lõpetajal. Esimene kohtumine ka Aegviidu kooli direktoriga jääb kindlasti kauaks meelde.

Korraga valdabki meie õpetajaid nii rõõm, kui kurbus. Üheltpoolt, et lapsed on suureks kasvanud ja hakkavad astuma nüüd kooliteed, teisepoolt need kaunid koos veedetud hetked ja kasvamine jääb aga mälestuste maale.

Soovime oma tublidele lasteaia lõpetajatele kerget kooliteed ja toredaid kooliaastaid. Ja kui tuleb igatsus veel lasteaia järele, siis võib julgelt tulla meie majast ja hoovist läbi ning tuletada koos seda toredat aega meelde, mis selles majas sai veedetud.

Ilusat esimest suvevaheaega!

Mesitaru pere